Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Aranyhomok Kupa
|
2012. április 14-15. | 4/12 |
Helyezés:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
I
|
László Károly | F50 |
II
|
Bíró Katalin | N35 |
II
|
Cserpák Ferencné | N50 |
III
|
Bálint István | F50 |
5
|
Radics Anna |
N35 |
8
|
Benyuska Krisztián | F21 |
10
|
László Miklós | F21 |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Weisz János Emlékverseny
|
2012. május 12-13. | II/9 |
Helyezés:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Bálint István | F50 |
III
|
Radics Anna |
N35 |
5
|
Fröhlich Henrik | F60 |
7
|
László Miklós | F21 |
9
|
Benyuska Krisztián | F21 |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Budapest Bajnokság
|
2012. május 26-27. | II/8 |
Helyezés a Sprint versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Bálint István | F50 |
II
|
Bíró Katalin | N21 |
III
|
Brunner Sándor | F50 |
6
|
Fröhlich Henrik | F60 |
Benyuska Krisztián | F21 | |
László Miklós | F21 | |
Helyezés az URH versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Bíró Katalin | N21 |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Brunner Sándor | F50 |
III
|
Bálint István | F50 |
5
|
Fröhlich Henrik | F60 |
10
|
Benyuska Krisztián | F21 |
László Miklós | F21 | |
Helyezés az RH versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Bíró Katalin | N21 |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Brunner Sándor | F50 |
III
|
Bálint István | F50 |
6
|
Fröhlich Henrik | F60 |
7
|
László Miklós | F21 |
Benyuska Krisztián | F21 | |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Cserháti József Emlékverseny
|
2012. június 09-10. | |
Helyezés:
|
Név: | Kategória: |
I
|
László Dóra | N21 |
I
|
Patocskai István | F70 |
III
|
Bíró Katalin | N21 |
4
|
Barna Zoltán | F21 |
5
|
László Miklós | F21 |
8
|
Terbe Sándor | F21 |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Puskás Kupa
|
2012. június 30 - július 01. | I/6 |
Helyezés:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Brunner Sándor | F50 |
I
|
Mucsi Mihály | F21 |
I
|
Radics Anna |
N35 |
II
|
Bíró Katalin | N35 |
II
|
Cserpák Ferencné | N50 |
II
|
László Károly | F50 |
II
|
Patocskai István | F70 |
III
|
Kiss Katalin | N21 |
5
|
Fröhlich Henrik | F60 |
6
|
Terbe Sándor | F21 |
7
|
László Miklós | F21 |
Menich Péter | F16 | |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Bereg Kupa
|
2012. július 21 - 22. | II/9 |
Helyezés:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Cserpák Ferencné | N50 |
II
|
Patocskai István | F70 |
II
|
Radics Anna |
N35 |
III
|
Bíró Katalin | N35 |
III
|
Brunner Sándor | F50 |
4
|
László Károly | F50 |
4
|
Nagy György |
Nyilt |
5
|
Terbe Sándor | F21 |
Kupa:
|
Ideje: | Csapathelyezés: |
Országos Bajnokság
|
2012. augusztus 25-26. | |
Helyezés az URH versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
László Károly | F50 |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Bíró Katalin | N35 |
II
|
Brunner Sándor | F50 |
II
|
Menich Péter | F16 |
II
|
Patocskai István | F70 |
III
|
Cserpák Ferencné | N50 |
III
|
László Dóra | N21 |
III
|
Radics Anna |
N35 |
4
|
Bálint István | F50 |
5
|
Bálint Kata | Nyilt |
5
|
Fröhlich Henrik | F60 |
5
|
Nagy György |
F50 |
9
|
László Miklós | F21 |
10
|
Barna Zoltán | F21 |
11
|
Terbe Sándor | F21 |
Benyuska Krisztián | F21 | |
Helyezés az RH versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Brunner Sándor | F50 |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Bíró Katalin | N35 |
II
|
Cserpák Ferencné | N50 |
II
|
László Dóra | N21 |
II
|
László Károly | F50 |
II
|
Menich Péter | F16 |
II
|
Patocskai István | F70 |
III
|
Barna Zoltán | F21 |
III
|
Radics Anna |
N35 |
4
|
Bálint István | F50 |
5
|
Nagy György |
F50 |
6
|
Fröhlich Henrik | F60 |
6
|
László Miklós | F21 |
7
|
Benyuska Krisztián | F21 |
11
|
Terbe Sándor | F21 |
Bálint Kata | Nyilt | |
Helyezés a Sprint versenyen:
|
Név: | Kategória: |
I
|
Bíró Katalin | N35 |
I
|
Mucsi Mihály | F40 |
II
|
Brunner Sándor | F50 |
II
|
Menich Péter | F16 |
II
|
Nagy György |
F50 |
II
|
Radics Anna |
N35 |
III
|
Cserpák Ferencné | N50 |
III
|
Patocskai István | F70 |
4
|
Bálint István | F50 |
4
|
Benyuska Krisztián | F21 |
4
|
László Dóra | N21 |
5
|
Bálint Kata | Nyilt |
5
|
Fröhlich Henrik | F60 |
5
|
László Károly | F50 |
5
|
Terbe Sándor | F21 |
7
|
Barna Zoltán | F21 |
8
|
László Miklós | F21 |
Nemzetközi válogatott verseny
|
Ideje: | Helye: |
16. ARDF Világbajnokság
|
2012. szeptember 10-16. | Kopaonik (Szerbia) |
Név, kategória:
|
Helyezés az URH versenyen: | Csapat eredmények: |
Cserpák Ferencné W50
|
I | II |
Mucsi Mihály M40
|
11 | - |
Brunner Sándor M50
|
12 | - |
Radics Anna W35
|
21 | - |
László Károly M50
|
aL. | - |
Helyezés az RH versenyen: | Csapat eredmények: | |
Cserpák Ferencné W50
|
11 | III |
Brunner Sándor M50
|
11 | 4 |
Radics Anna W35
|
12 | - |
László Károly M50
|
22 | 4 |
Mucsi Mihály M40
|
28 | - |
Helyezés a Sprint versenyen: | ||
Brunner Sándor M50
|
5 | |
Cserpák Ferencné W50
|
12 | |
Mucsi Mihály M40
|
13 | |
László Károly M50
|
14 | |
Radics Anna W35
|
22 | |
Helyezés a Foxoring versenyen: | ||
Cserpák Ferencné W50
|
4 | |
Mucsi Mihály M40
|
7 | |
Brunner Sándor M50
|
9 | |
László Károly M50
|
aL. | |
Radics Anna W35
|
aL. | |